Ostrožovič Darčekový kufor TOKAJ

 
 
 
Objednajte si telefonicky +421 903 531 007
 
 

Kvalitné slovenské a svetové vína u vás do 24 hodín

 
 
NICHTA_2_SK_1200_x_300.jpg sub_slider1.jpg
 
 
 
Naša ponuka > Slovenské vína > Ostrožovič > Luxusný darčekový kufor TOKAJ
 

Ostrožovič

Luxusný darčekový kufor TOKAJ
Luxusný darčekový kufor TOKAJ
Luxusný darčekový kufor TOKAJ
 

Luxusný darčekový kufor TOKAJ

Exkluzívny, mimoriadne obľúbený darčekový set toho najlepšieho z tokajských viníc. Luxusný, prestížny dar vhodný aj na tie najvýznamnejšie spoločenské udalosti. Darčekový kufor Tokaj Vás reprezentuje viac ako dôstojne...
Kód produktu:000493
Dodacia lehota
Dostupnosť: 3
Dodacia lehota: Do 24 hodín ( v pracovné dni)
Farba vína:Biele víno
Vaša cena: 107,23 € Bežná cena: 117,96 €

Darčekový kufor Tokaj – najpredávanejší darčekový set kolekcie exkluzívnych tokajských vín. Je mimoriadne obľúbený. Je to luxusný darčekový set vhodný aj na tie najvýznamnejšie spoločenské udalosti. Skvelý dar  na Vianoce, k životnému jubileu, či ako svadobný dar.

Týmto nádherným darčekovým setom urobíte radosť znalcom dobrého vína, ale aj vinárskym „laikom“. Šesť úžasných fliaš toho najlepšieho z tokajských viníc zabalených do nádherného dreveného kufríka ozdobeného dekoratívnou slamou – exkluzívny darček, ktorý Vás dôstojne reprezentuje.

  Tento darčekový set tokajských vín poteší každého – je ideálny aj ako ako reprezentatívny dar pre Vašich významných obchodných partnerov.

Darčekový kufor Tokaj obsahuje:

  • Tokajské samorodné suché r. 2008

Víno peknej zlato-žltej farby s jantárovým odtieňom vyrobené z pôvodných tokajských odrôd. Toto víno zrelo v tufovej tokajskej pivnici vinárstva J. & J. Ostrožovič v dubových sudoch klasickou oxidačnou metódou. Príjemná vôňa chleboviny, agátového medu so štipkou zázvoru je podporená bohatou minerálnou chuťou. Nájdeme v nej príjemné tóny vlašských orechoch a sušených citrusov. Originálna dochuť vína v podobe horkej vysušenej slivky sa vo svete vína len tak nevidí...

  • Tokajské samorodné sladké r. 2008

Elegantný zlatožltý farebný odtieň, typická tokajská chlebovinka vo vôni s tónmi po sladkých hrozienkach a po sušenom letnom ovocí. Plná extraktívna chuť vína prezrádza originálny pôvod z tokajského vinohradu, zušľachtený pomalým vyzrievaním vína v dubových sudoch v klasickej tokajskej pivnici vinárstva Ostrožovič. Na bohatú dochuť po medovej kvapke s notou po lieskových orieškoch s citrusovou šupkou sa rozhodne nezabúda.

  • Tokajský výber 3 putňový r. 2003

Noblesné víno zlatej jantárovo-žltej farby s vyššou viskozitou vyrobené z hrozna klasických tokajských odrôd zušľachtených hubou Botrytis cinerea. Po pridaní vzácnej esencie z prezretých cibéb zrelo v toto skvelé víno tufovej tokajskej pivnici vinárstva Ostzrožovič až  tri roky. Typická, lahodná chlebovinka v bukete je podčiarknutá tónmi sušeného ovocia, bohatou mineralitou v chuti a potenciálom zrenia, ktorý ani po desiatkach rokov nekončí. Jedinečné víno s chuťou pre dlhý a úspešný život.

  • Tokajský výber 4 putňový r. 2003

Nádherný, jantárový farebný odtieň vína a bohatá „kráľovská“ vôňa nezameniteľnej tokajskej chlebovinky. Ohnivé médium pochádza zo sopečnej pôdy s božským rodokmeňom z klasických tokajských odrôd. Zrením v dubových sudoch v tufovej pivnici vinárstva Ostrožovič víno získalo na harmónii vôní aj chutí, v ktorých dominujú tóny vlašského orecha, medovej kašičky, prezretých hrozienok, botrytídy, suchých tropických plodov a ovocnej minerality. Zážitok výnimočnej hodnoty s dlhým potenciálom zrenia.

  • Tokajský výber 5 putňový r. 2003

Vzácny mikrosvet viniča v objatí sopečnej tokajskej pôdy, ktorá akumuluje energiu slnka v dozrievajúcich strapcoch hrozna opojených suchým vánkom a rannými jesennými hmlami, ktoré sa menia hrozno na Tokajské zlato pod noblesným šatom ušľachtilej botrytídy. Víno s nádhernou farbou vzácneho zlatožltého jantáru, s opojnou arómou sladučkej chlebovinky, s podtextom sušených fíg, hrozienok a vanilkového struku, ponorených v lipovom mede. V bohatej expresívnej chuti sa stretávajú najväčšie túžby vinohradníka a vinára, vyrobiť lahodný Tokaj vďaka jeho zreniu v sudoch v hlbokej tufovej pivnice, v harmónii ovocnej kyselinky a sladkého hroznového cukru ručne zberaných cibéb z neopakovateľného honu Makovisko.

  • Tokajský výber 6 putňový r. 2003

Aristokratický tehlovo-oranžový jantár s rubínovými žilkami v odtieňoch čierneho zlata. Vzácne víno, ktoré sa vyrába iba v mimoriadne priaznivých ročníkoch z ručne oberaných hrozienok - cibéb. Intenzívna botrytická vôňa s notami sušených ďatlí, lipového medu a pražených lieskovcov sa snúbi s bohatou extraktívnou a sladkou chuťou hrozienok, pomarančového džemu a sladkého drievka. Veľmi dlhá dochuť z každej kvapky a úžasne  dlhý potenciál zrenia.