J & J Ostrožovič Darčekový set Veľké zlaté medaile z Veľkej Tŕne

 
 
 
Objednajte si telefonicky +421 903 531 007
 
 

Kvalitné slovenské a svetové vína u vás do 24 hodín

 
 
NICHTA_2_SK_1200_x_300.jpg sub_slider1.jpg
 
 
 
Naša ponuka > Slovenské vína > Ostrožovič > Darčekový set Veľké zlaté medaily z Veľkej Tŕne
 

Ostrožovič

Darčekový set Veľké zlaté medaily z Veľkej Tŕne
Darčekový set Veľké zlaté medaily z Veľkej Tŕne
Darčekový set Veľké zlaté medaily z Veľkej Tŕne
 

Darčekový set Veľké zlaté medaily z Veľkej Tŕne

Ak chcete niekomu urobiť radosť elegantným darčekovým setom exkluzívnych vín vinárstva J. & J. Ostrožovič ocenených veľkými zlatými medailami z najprestížnejších svetových súťaží (New York, Madrid, Strasbourg), darčekový set Veľké zlaté medaile z Veľkej Tŕne je to pravé riešenie. Ideálny dar k narodeninám, meninám, pre obchodného partnera, či k iným spoločenským príležitostiam.
Kód produktu:002389
Dodacia lehota
Dostupnosť: 3
Dodacia lehota: Do 24 hodín ( v pracovné dni)
Farba vína:Biele víno
Vaša cena: 65,30 € Bežná cena: 71,83 €

Darčekový set Veľké zlaté medaile z Veľkej Tŕne​ je prestížny dar, ktorým urobíte radosť znalcom dobrého vína, ale aj vinárskym „laikom“. Tri exkluzívne vína tokajského vinárstva J&J Ostrožovič z ich prémiovej edície SATURNIA uložené v elegantnom darčekovom nosiči sú  ideálnym darčekom na Vianoce, pri oslave jubilea, hodia sa ako svadobný dar i ako reprezentatívny dar pre Vašich významných obchodných partnerov.

Darčekový set SPECIAL COLLECTION​ obsahuje:

 

Rada SATURNIA je určená aj pre náročnú klientelu. Vínam z tejto výberovej edície bola venovaná špeciálna starostlivosť a pri výrobe boli použité tie najmodernejšie reduktívne technológie.

V dizajne dominuje vzácny nočný motýľ Saturnia pyri, ktorý odpočíva na nežnej rastlinke menom Mak bielokvetý, ktorá každoročne zakvitá v tokajských vinohradoch vinárstva Ostrožovič…

Vína boli vyrobené z vlastnej integrovanej produkcie hrozna poctivou prácou našich vinohradníkov a pivničných majstrov. Hrozno bolo ručne vyberané. Kvalitu a vyzretosť, ocenenú zo slovenských aj medzinárodných výstav ucítite v každom dúšku.

Vína exkluzívnej colekcie SATURNIA - to sú výnimočné vína pre výnimočné chvíle. sú vhodné aj na špeciálne príležitosti a výročia a určite nimi potešíte aj náročných milovníkov vína a fajnšmekrov.