Rariga

 
 
 
Objednajte si telefonicky +421 903 531 007
 
 

Kvalitné slovenské a svetové vína u vás do 24 hodín

 
 
1200x300_v11.jpg 1200x300_v22.jpg NICHTA_2_SK_1200_x_300.jpg sub_slider1.jpg
 
 
 
 
Filter parametrov:
Výrobca vína
Farba vína
Druh vína
Odroda
Prívlastok
Obsah cukru
Cenová hladina
 
 
Víno Rariga - "Naša tradícia, Váš pôžitok."

Víno Rariga je sympatické rodinné vinárstvo spod Malých Karpát produkujúce výborné prívlastkové slovenské vína.

 

S vínami značky RARIGA sa stretávame už od roku 2003. Rodinné vinárstvo sídliace v Modre hospodári na 2 hektároch vlastných viníc. Spojením tradičných postupov s modernou technológiou produkuje lahodné vína z viacerých bielych a červených odrôd.

Hlavnou odrodou, na ktorú vo vinárstve RARIGA nedajú dopustiť, je Rizling rýnsky. A preto pri ochutnávke ich vín určite nevynechajte práve bohato oceňované Rizlingy.

Vinárstvo sa riadi zásadou vyrábať v menšom množstve, ale zato kvalitne. Správnosť tejto teórie dokazuje aj množstvo získaných medailí na mnohých významných výstavách ako Vinoforum, Vínne trhy Pezinok či Vitis Aurea Modra. Ročná produkcia vinárstva Víno Rariga dosahuje 30 tisíc fliaš a je určená aj pre najnáročnejších milovníkov dobrého vína.

Vinárstvo napreduje aj vďaka synom pána Rarigu, ktorí prinášajú do rodinného podnikania smelé inovatívne nápady. Sú to práve viac ako 25-ročné skúsenosti otca a mladícky elán synov, ktoré predurčujú kvalitu prívlastkových vín značky RARIGA a stali sa tiež prameňom filozofie úspešného rodinného vinárstva, ktorá sa nesie v duchu hesla – "Naša tradícia, Váš pôžitok."

 
 


Rariga

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie