Luxusné darčekové boxy na víno s príslušenstvom

 
 
 
Objednajte si telefonicky +421 903 531 007
 
 

Kvalitné slovenské a svetové vína u vás do 24 hodín

 
 
1200x300_v11.jpg 1200x300_v22.jpg NICHTA_2_SK_1200_x_300.jpg sub_slider1.jpg
 
 
 
 
Filter parametrov:
Počet fliaš
Cenová hladina
 
 

Darčekové boxy na víno sú skutočne luxusnou záležitosťou. Sú vhodné aj na tie najvýznamnejšie spoločenské udalosti  - elegantné, exkluzívne darčekové balenie je originálnym darčekovým predmetom aj pre tých najváženejších obchodných partnerov, je vhodné aj na oslavy najvýznamnejších životných jubileí či svadby.

 

Každý z darčekových boxov vyvoláva elegantný a luxusný dojem, ktorý je umocnený vonkajším prevedením mahagónu, alebo čiernej umelej kože, prírodného bambusu, či vnútornou saténovou, alebo semišovou výplňou.  

 

To však nie je všetko – darčekové boxy obsahujú aj užitočné doplnky k vínu ako teplomer, vývrtku, krúžok na hrdlo fľaše, nálievku a iné pomôcky v závislosti od typu darčekového boxu.

 

Celkom špeciálne a veľmi obľúbené sú darčekové boxy s preskleným vekom, ktoré dajú vyniknúť vínam vo vnútri už pri ich darovaní a v neposlednom rade skutočne originálne darčekové boxy so šachovnicou na vrchu boxu a kompletným setom hracích figúrok...

 

Ukážte svojim blízkym či obchodným partnerom ako veľmi Vám na nich záleží a prekvapte ich luxusným darčekovými boxami z www.vino-obchod.sk

 
 

Luxusné darčekové boxy na víno s príslušenstvom

Výrobca: 
Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku: