Karpatská perla

 
 
 
Objednajte si telefonicky +421 903 531 007
 
 

Kvalitné slovenské a svetové vína u vás do 24 hodín

 
 
1200x300_v11.jpg 1200x300_v22.jpg ostrozovic_specialnevina_banner.jpg
 
 
 
 
Filter parametrov:
Výrobca vína
Farba vína
Druh vína
Odroda
Prívlastok
Obsah cukru
Cenová hladina
 
 

KARPATSKÁ PERLA - kto by už dnes nepoznal skvelé slovenské vinárstvo zo Šenkvíc, za úspechom ktorého stoja jeho majitelia - manželia Šebovci - predovšetkým  ich poctivý prístup k vínu, láska k vinohradom a v neposlednom rade pracovitosť, vytrvalosť, bohaté znalosti a skúsenosti, ktoré dodávajú ich vínam jedinečnosť a neopakovateľnosť, vďaka ktorým po vínach značky Karpatská perla všetci tak radi znova a znova siahame... 

 

Vinárstvo prešlo od roku 1991 náročnú a dlhú cestu, ktorá priniesla zaslúžené ovocie - v roku 2011 a 2012 vinárstvo získalo vzácne ocenenie Vinárstvo roka, ktoré udelil Zväz výrobcov hrozna a vína na Slovensku.

 

Filozofiou vinárstva je motto "Perly sa rodia vo vinohrade", pretože kvalitu vína ovplyvňuje starostlivosť vo vinici. Väčšina vín pochádza z 50 hektárov vlastných viníc v Malokarpatskej vinohradníckej oblasti. 

 

Vinársvo v rokoch 2006 až 2008 realizovalo mimoriadne rozsiahlu prestavbu výrobných, skladovacích, administratívnych a prezentačných priestorov, ktorá vyvrcholila slávnostnou kolaudáciou nových priestorov na akcii Pekné víno s rozhľadom. Bodku za tým všetkým dávalo otvorenie majestátnej 21-metrovej rozhľadne s panoramatickým výhľadom na Malé Karpaty. 

 

Budova vinárstva Karpatská perla bola v roku 2010 ocenená nomináciou na cenu ARCH. Spojenie prvkov architektúry a grafického dizajnu kolekcie vín firmy sa dočkalo ďalšieho veľkého úspechu pri príležitosti výstavy vín VINUM SUPERBUM. Tu vinárstvo Karpatská perla získalo cenu Spolku architektov Slovenska za najlepšiu „Corporate Identity“ firmy.

 

Prajeme Vám príjemný nákup vín značky Karpatská perla v našej on-line vinotéke vino-obchod.sk

 
 


Karpatská perla

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku: