Darčeky a doplnky k vínu

 
 
 
Objednajte si telefonicky +421 903 531 007
 
 

Kvalitné slovenské a svetové vína u vás do 24 hodín

 
 
1200x300_v11.jpg 1200x300_v22.jpg ostrozovic_specialnevina_banner.jpg
 
 
 
Úvod > Naša ponuka > Darčeky a doplnky k vínu
 
Filter parametrov:
Krajina pôvodu
Počet fliaš
Výrobca vína
Farba vína
Vinárska oblasť
Druh vína
Farba vína
Odroda
Obsah cukru
Cenová hladina
 
 

Hľadáte ten správny darček k narodeninám, meninám, životnému jubileu, narodeniu dieťaťa, či k oslave úspechu v práci?  Chcete sa poďakovať obchodnému partnerovi, alebo idete na návštevu a chcete hostiteľovi urobiť radosť elegantným, vkusným a originálnym darčekom?

 

Hľadáte pekný vianočný darček, alebo je Valentína, či iná vhodná príležitosť a vy premýšľate ako svojich najbližších, rodinu, priateľov či obchodných partnerov obdarovať niečím originálnym ?

 

Potešte ich darčekmi z našej ponuky - elegantné, jedinečné vína v krásnych darčekových baleniach, alebo darčekové sety s doplnkami k vínu, ktoré príjemne prekvapia a potešia oko i dušu.

U nás nájdete aj širokú ponuku praktických doplnkov k vínu – otváraky a vývrtky na víno, nálievky, zátky, chladiace nádoby na víno, karafy a dekantačné nádoby, vákuové pumpy, stojany na víno a podobne.

 

Máte vlastnú zbierku vín, vlastnú vinotéku a hľadáte vhodný stojan na víno? U nás si môžete vybrať – ponúkame stojany na víno kovové, nerezové, drevené....

 

Viete, že ku kultúre vína pri darovaní patrí aj decentný obal – papierová, či jutová taška na víno, darčekový box alebo nosič na víno? Aj tieto doplnky k vínu nájdete v našej ponuke.

 
 


Darčeky a doplnky k vínu

Výrobca: 
Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku: