Drevená darčeková kazeta s logom J&J Ostrožovič na 1 fľašu

 
 
 
Objednajte si telefonicky +421 903 531 007
 
 

Kvalitné slovenské a svetové vína u vás do 24 hodín

 
 
1200x300_v11.jpg 1200x300_v22.jpg NICHTA_2_SK_1200_x_300.jpg sub_slider1.jpg
 
 
 
Naša ponuka > Slovenské vína > Ostrožovič > Drevená darčeková kazeta s logom J&J Ostrožovič na 1 fľašu
 

Ostrožovič

Drevená darčeková kazeta s logom J&J Ostrožovič na 1 fľašu

Obľúbené darčekové balenie - kvalitné tokajské víno v kombinácii s prírodným drevom a dekoratívnymi stružlinami vo vnútri, vytvára harmonický vizuálny vnem a príjemne osloví každého milovníka dobrého vína. Vhodné na akúkoľvek spoločenskú príležitosť
Kód produktu:001832
Dodacia lehota
Dostupnosť: 3
Dodacia lehota: Do 24 hodín ( v pracovné dni)
Počet fliaš:na 1 víno
Vaša cena: 7,03 € Bežná cena: 7,74 €

Víno zabalené v tejto peknej darčekovej kazete z  prírodného dreva ozdobenej vygravírovaným logom vinárstva J&J Ostrožovič poteší každého milovníka dobrých tokajských vín. Vínom darovaným v tomto elegantnom darčekovom balení obdarovanému naznačujete, že ho považujete za znalca, ktorý pitie vína a všetko čo sa k nemu viaže, vníma ako súčasť gastronomickej kutlúry a tradície.

Elegantný dačekový obal na víno v naturálnom prevedení zaujme na prvý pohľad. Kombinácia svetlého prírodného dreva  a tmavo vygravírovaného loga jedného z najúspešnejších vinárstiev z Tokaja vyzerá naozaj reprezentatívne. 

Víno, ktoré v tomto darčekovom balení podarujete, hovorí jasne o tom, že máte štýl, zmysel pre eleganciu a na obdarovanom Vám naozaj záleží.

Obdarovaného týmto nádherným darčekovým balením potešíte hneď dva krát - jednak samotným vínom, ale aj oku lahodiacim darčekovým balením, ktoré obdarovaný môže neskôr využiť na dekoratívne účely doma, či v kancelárii.

Tento darčekový obal na víno je vďaka svojim rozmerom vhodný na rôzne typy fliaš, či už na fľaše typu bordeaux, sladké, alebo populárne tokajské výbery:

Vonkajšie rozmery: 38,8 x 9,3 x 8,9 cm

Vnútorné rozmery: 37,6 x 8,2 x 8,0 cm

 

Upozornenie: Vínová fľaša na zobrazení produktu nie je súčasťou balenia.