Darčekový set SPECIAL COLLECTION

 
 
 
Objednajte si telefonicky +421 903 531 007
 
 

Kvalitné slovenské a svetové vína u vás do 24 hodín

 
 
NICHTA_2_SK_1200_x_300.jpg sub_slider1.jpg
 
 
 
Naša ponuka > Slovenské vína > Ostrožovič > Darčekový set SPECIAL COLLECTION
 

Ostrožovič

Darčekový set SPECIAL COLLECTION

Ak chcete niekomu urobiť radosť elegantným darčekovým setom výberových vín vinárstva J. & J. Ostrožovič, darčekový set SPECIAL COLLECTION je to pravé riešenie. Ideálny dar k narodeninám, meninám, či iným spoločenským príležitostiam.
Kód produktu:001760
Dodacia lehota
Dostupnosť: 3
Dodacia lehota: Do 24 hodín ( v pracovné dni)
Farba vína:Biele víno
Vaša cena: 33,04 € Bežná cena: 36,34 €

Darčekový set SPECIAL COLLECTION​ - dar, ktorým urobíte radosť znalcom dobrého vína, ale aj vinárskym „laikom“. Tri exkluzívne vína vinárstva J&J Ostrožovič z ich prémiovej edície SPECIAL COLLECTION uložené v elegantnom darčekovom nosiči na dekoratívnej slame sú  ideálnym darčekom na Vianoce, pri oslave jubilea, hodia sa ako svadobný dar i ako reprezentatívny dar pre Vašich významných obchodných partnerov.

Darčekový set SPECIAL COLLECTION​ obsahuje:

  • Muškát žltý Special Collection 2018, výber z hrozna, polosladké, 0,75 l​
  • Furmint Special Collection 2017, výber z hrozna, polosuché, 0,75 l
  • Lipovina Special Collection 2017, výber z hrozna, polosuché, 0,75 l

Rada Special collection je určená aj pre náročnú klientelu. Vínam z tejto výberovej edície bola venovaná špeciálna starostlivosť a pri výrobe boli použité tie najmodernejšie reduktívne technológie.

Samozrejmosťou je šetrné spracovanie a riadené kvasenie. Vďaka vyzretej surovine a použitej technológii sú tieto vína intenzívne a mohutné, s dlhotrvajúcou dochuťou a arómou.V ponuke edície Special Collection nájdete aj nádherné a obľubené cuvée Víno kráľovnej Alžbety a Hankove - vína skvelých vôní a chutí, vína so silným príbehom.

Vína exkluzívnej colekcie Specila Collection sú vhodné aj na špeciálne príležitosti a výročia a určite nimi potešíte aj náročných milovníkov vína a fajnšmekrov.