Zátka na víno - GOLF

 
 
 
Objednajte si telefonicky +421 903 531 007
 
 

Kvalitné slovenské a svetové vína u vás do 24 hodín

 
 
NICHTA_2_SK_1200_x_300.jpg sub_slider1.jpg
 
 
 
 

  Poznáte situáciu keď máte otvorenú fľašu dobrého vína, ale z nejakého dôvodu ju už nemôžete dopiť?  Ako uložiť otvorenú fľašu, aby víno v nej nestratilo nič zo svojej chuti a vône, nebodaj sa nerozlialo?

 

Jedným z riešení sú k tomuto účelu určené zátky na víno, ktoré zabraňujú oxidácii či inak povedané zvetraniu vína. Takto uzatvorené víno ochránite, aby nestratilo nič zo svojho vzácneho buketu a navyše elegantným a originálnym spôsobom.

 
 
 
 

Uzávery a zátky na víno

Zátka na víno - GOLF

Výborná pomôcka na uzatvorenie nedopitých vínnych fliaš. Vyrobená z hygienicky nezávadného materiálu, určená pre opakované použitie. Neviaže pachy, farby ani chute, ľahko sa čistí. Tvarovaná pre ľahké uzatvorenie a vytiahnutie z fľiaš.
Kód produktu:000677 Z0030
Dodacia lehota
Dostupnosť: 5
Dodacia lehota: Do 24 hodín ( v pracovné dni)
Vaša cena: 4,08 € Bežná cena: 4,52 €

Možno aj vy niekedy riešite situáciu ako uzatvoriť nedopitú fľašu tak, aby víno v nej nezvetralo, nestratilo svoju vôňu a chuť. Dobrým riešením je zátka na víno v tvare golfovej loptičky s rozmermi 25 x 90 mm. Vhodný darček pre každého milovníka hry gentlemanov - golfu.

Uzáver na víno s hlavičkou v tvare golfovej loptičky je praktický doplnok každej domácej someliérskej výbavy, ale aj milý darček na narodeniny, meniny, či Vianoce...

 

Rozmery: 25 x 90 mm