Drevená darčeková kazeta s logom REPA WINERY na 3 fľaše

 
 
 
Objednajte si telefonicky +421 903 531 007
 
 

Kvalitné slovenské a svetové vína u vás do 24 hodín

 
 
Darčekový_set_Veľké_zlaté_medaile_z_Veľkej_Tŕne_SK_1200_x300_SK.jpg NICHTA_2_SK_1200_x_300.jpg sub_slider1.jpg
 
 
 
Úvod > Naša ponuka > Slovenské vína > REPA WINERY > Darčeková kazeta s logom REPA WINERY na 3 fľaše
 

REPA WINERY

Darčeková kazeta s logom REPA WINERY na 3 fľaše

Obľúbené darčekové balenie - kvalitné vína REPA WINERY v kombinácii s darčekovým balením z prírodného dreva vytvárajú harmonický vizuálny vnem a príjemne oslovia každého milovníka dobrých vín. Darčekové balenie vhodné na akúkoľvek spoločenskú príležitosť
Kód produktu:1977
Dodacia lehota
Dostupnosť: 1
Dodacia lehota: Do 24 hodín ( v pracovné dni)
Výrobca:REPA WINERY
Počet fliaš:na 3 vína
Vaša cena: 12,36 € Bežná cena: 13,11 €

Vína zabalené v tejto peknej darčekovej kazete z  prírodného dreva ozdobenej vygravírovaným logom vinárstva REPA WINERY potešia každého milovníka skvelých šenkvických vín s neopakovateľným rukopisom sympatického vinára - pána Repu. Vínom darovaným v tomto elegantnom darčekovom balení obdarovanému naznačujete, že ho považujete za znalca, ktorý pitie vína a všetko čo sa k nemu viaže, vníma ako súčasť gastronomickej kutlúry a tradície.

Elegantný dačekový obal na víno v naturálnom prevedení zaujme na prvý pohľad. Kombinácia svetlého prírodného dreva  a tmavo vygravírovaného loga jedného z najúspešnejších slovenských vinárstiev vyzerá naozaj reprezentatívne. 

Víno, ktoré v tomto darčekovom balení podarujete, hovorí jasne o tom, že máte štýl, zmysel pre eleganciu a na obdarovanom Vám naozaj záleží.

Obdarovaného týmto nádherným darčekovým balením potešíte hneď dva krát - jednak samotným vínom, ale aj oku lahodiacim darčekovým balením, ktoré obdarovaný môže neskôr využiť na dekoratívne účely doma, či v kancelárii.

Tento darčekový obal na víno je vďaka svojim rozmerom vhodný na rôzne typy fliaš s objemom 0,75 l vinárstva REPA WINERY okrem sektov.

Vonkajšie rozmery: 34,8 x 28,7 x 9,4 cm

Vnútorné rozmery: 33,0 x 26,6 x 8,3 cm

 

Upozornenie: Vínové fľaše na zobrazení produktu nie sú súčasťou balenia.