Darčekový set REPA WINERY EXCLUSIVE 2 x 0,75 l

 
 
 
Objednajte si telefonicky +421 903 531 007
 
 

Kvalitné slovenské a svetové vína u vás do 24 hodín

 
 
Darčekový_set_Veľké_zlaté_medaile_z_Veľkej_Tŕne_SK_1200_x300_SK.jpg NICHTA_2_SK_1200_x_300.jpg sub_slider1.jpg
 
 
 
Úvod > Naša ponuka > Slovenské vína > REPA WINERY > Darčekový set REPA WINERY EXCLUSIVE 2 x 0,75 l
 

REPA WINERY

Darčekový set REPA WINERY EXCLUSIVE 2 x 0,75 l

Hodnotný, exkluzívny darčekový set vín obľúbeného vinárstva REPA WINERY určený tým, na ktorých Vám záleží. Či sú to vianoce, narodeniny, alebo pozornosť pre obchodného partnera - skvelé, hodnotné vína v elegantnom darčekovom balení Vás určite nesklamú.
Kód produktu:1992
Dodacia lehota
Dostupnosť: 555
Dodacia lehota: Ľutujeme, produkt je dočasne vypredaný
Výrobca:REPA WINERY
Ročník:2015
Vaša cena: 36,62 € Bežná cena: 39,92 €

Hodnotným darčekovým setom exkluzívnych vín REPA WINERY urobíte radosť znalcom dobrého vína, ale aj vinárskym „laikom“. Dve vzácne fľaše obľúbeného vinárstva REPA WINERY v elegantnom darčekovom balení z prírodného dreva - to je originálny dar, ktorý Vás dôstojne reprezentuje.

Tento pekný darčekový set výnimočných šenkvických vín skvelého vinárstva REPA WINERY poteší každého – je to ideálny darček na Vianoce, k narodeninám, meninám, či ako pozornosť pre Vašich obchodných partnerov.

Darčekový set 2 x REPA WINERY EXCLUSIVE obsahuje:

 

  • Chardonnay 2017, akostné víno, polosuché, 0,75 l​

– nádherné, atraktívne biele víno plné skvelých vôní citrusových plodov, predovšetkým grapefruitu a ananásu, ale i žltého melónu s jemným náznakom byliniek na konci.

Lahodná chuť tohto bieleho vína harmonicky korešponduje s jeho nádhernou vôňou. Víno je v chuti príjemné, svieže, a dobre vyvážené. 

Toto modranské Chardonnay si získava čoraz viac a viac priaznivcov a právom - veď vyskúšajte sami...

 

  • Pinot Noir 2013, Oaked, akostné víno, suché, 0,75 l​

- akostné červené víno s Chráneným označením pôvodu, D.S.C. Ušľachtilosť a noblesa tohto najvýznamnejšieho zástupcu z rodiny „Pinotov“ je badateľná hneď na začiatku, nakoľko vyzrieval 14 mesiacov v 400l barikových sudoch.

V opojnej vôni  môžete nájsť noblesné tóny čerešne a slivky, doplnené o lahodné aromatické vnemy kávy a mliečnej čokolády.

V druhej vrstve vône Vás očarí omamná vôňa kadidla a orientálneho korenia. V chuti sa prejaví šťavnatosť tanínov s dochuťou karamelu a mliečnej čokolády. Farba je jemná, granátovo červená s tehlovým nádychom.