Darčekový set 3 x 0,75 l REPA WINERY

 
 
 
Objednajte si telefonicky +421 903 531 007
 
 

Kvalitné slovenské a svetové vína u vás do 24 hodín

 
 
Darčekový_set_Veľké_zlaté_medaile_z_Veľkej_Tŕne_SK_1200_x300_SK.jpg NICHTA_2_SK_1200_x_300.jpg sub_slider1.jpg
 
 
 
Úvod > Naša ponuka > Slovenské vína > REPA WINERY > Darčekový set 3 x 0,75 l REPA WINERY
 

REPA WINERY

Darčekový set 3 x 0,75 l REPA WINERY

Elegantný a zároveň cenovo dostupný darčekový set troch výborných vín obľúbeného vinárstva REPA WINERY z prírodného dreva. Obľúbené darčekové balenie aj v prípade firemných prezentov ku koncu roka a pod.
Kód produktu:1993
Dodacia lehota
Dostupnosť: 555
Dodacia lehota: Ľutujeme, produkt je dočasne vypredaný
Výrobca:REPA WINERY
Vaša cena: 39,60 € Bežná cena: 43,16 €

Darčekový set 3 x 0,75 l REPA WINERY je ideálne riešenie ak hľadáte cenovo dostupné, zároveň elegantné darčekové balenie. 

Víno zabalené v peknom darčekovom nosiči z  prírodného dreva ozdobenom vygravírovaným logom obľúbeného vinárstva REPA WINERY poteší každého milovníka dobrých slovenských vín. Vínom darovaným v tomto elegantnom darčekovom balení obdarovanému naznačujete, že ho považujete za znalca, ktorý pitie vína a všetko čo sa k nemu viaže, vníma ako súčasť gastronomickej kutlúry a tradície.

Elegantný dačekový obal na víno v naturálnom prevedení zaujme na prvý pohľad. Kombinácia svetlého prírodného dreva  a tmavo vygravírovaného loga jedného z najúspešnejších vinárstiev vyzerá naozaj reprezentatívne. 

Vína, ktoré v tomto darčekovom balení podarujete, hovoria jasne o tom, že máte štýl, zmysel pre eleganciu a na obdarovanom Vám naozaj záleží.

Obdarovaného týmto nádherným darčekovým balením potešíte hneď dva krát - jednak samotnými vínami, ale aj oku lahodiacim darčekovým balením, ktoré obdarovaný môže neskôr využiť na dekoratívne účely doma, či v kancelárii.

Darčekový set 2 x REPA WINERY obsahuje:

 

  • Veltlínske zelené 2015, akostné víno, suché, 0,75 l​

– zaujímavé akostné víno s chráneným označením pôvodu, D.S.C.  – 100% Veltlínske zelené.

Dominantný minerálny prejav tohto veltlínu sa podpísal aj pod prívlastok Granit – žula, kde naozaj vo víne cítite až zemité tóny, ktoré sú v tomto prípade doplnené o vôňu kôry grapefruitu, zrelého žltého ovocia a mandlí, tak typickou pre veltlíny. Chuť je svieža s absolútne suchým prejavom v ústach po malokarpatských kyselinách.

Tento dubovský „zelený muškátel“, ako sa mu ľudovo hovorí je príjemne aromatický s intenzívnou ovocnou vôňou, ktorá je doplnená aj o minerálny charakter s korenistou koncovkou.

Chuť je svieža a šťavnatá s vyrovnaným pomerom medzi kyselinami a zvyškovým cukrom. Víno priam predurčené na každodenné pitie, ktoré je aj vynikajúcim spoločníkom v gastronómií vďaka svojej jemnosti a komplexnému prejavu.


Ocenenia:

  • Vínne trhy Pezinok (SK) 2016 - strieborná medaila
  • Výstava malokarpatských vín Doľany (SK) - zlatá medaila (najvyššie hodnotené Veltlínske zelené)

 

  • Svätovavrinecké rosé 2015, akostné víno, suché, 0,75 l​

- skvelé ružové akostné víno s nádhernou, jasnou ružovo-lososovou farbou, ktorá je predzvesťou sviežeho charakteru tohto atraktívneho vína.

Toto skvelé rosé si Vás okamžite získa svojou opojnou vôňou malín a červeného ovocia, ktorá sa harmonicky prelína s ďalším jedinečným aromatickým vnemom a to atraktívnym krémovo smotanovým nádychom.

Svieža a príjemne pikantná chuť s vyváženým pomerom kyselín a zvyškového cukru dotvára celkový skvelý dojem z tohto jedinečného vínka.

 

  • Alibernet 2012, Oaked, akostné víno, suché, 0,75 l​

 

– červené, suché a kostné víno s chráneným označením pôvodu, D.S.C. Jeho nádherná tmavá a sýta farba, opojná vôňa lekváru z čierneho bobuľového ovocia si Vás získajú hneď po prvom nádychu.

V druhej vrstve sa otvára korenistý charakter plný nádherných, lahodných tónov kávy a horkej čokolády. Tento nádherný Alibernet dozrieval 12 mesiacov v 2000 l sude.

Chuť je plná s pikantnými tanínmi, ktoré budú dlhším vyzrievaním vo fľaši mäknúť a v dochuti  budú pôsobiť sladším dojmom. Potenciál zrenia tohto nádherného červeného vína je 3 -5 rokov.