Vývrtka na víno PULLPLUS v darčekovej krabičke

 
 
 
Objednajte si telefonicky +421 903 531 007
 
 

Kvalitné slovenské a svetové vína u vás do 24 hodín

 
 
Darčekový_set_Veľké_zlaté_medaile_z_Veľkej_Tŕne_SK_1200_x300_SK.jpg NICHTA_2_SK_1200_x_300.jpg sub_slider1.jpg
 
 
 
Úvod > Naša ponuka > Darčeky a doplnky k vínu > Vývrtka na víno PULLPLUS v darčekovej krabičke
 

Darčeky a doplnky k vínu

Vývrtka na víno PULLPLUS v darčekovej krabičke

Otvárač PULLPLUS je vyrobený z najkvalitnejších materiálov, zabezpečujúcich perfektnú funkčnosť otvárača. Rýchly, jednoduchý a efektívny spôsob otvárania fliaš. V elegantnom drevenom obale, ideálny ako darček pre Vašich blízkych, či obchodných partnerov.
Kód produktu:1101 AL022
Dodacia lehota
Dostupnosť: 2
Dodacia lehota: Do 24 hodín ( v pracovné dni)
Vaša cena: 14,99 € Bežná cena: 16,88 €

Otvorenie fľaše vína ľahko, rýchlo a bez komplikácií! Presne také je odstraňovanie zátky otváračom PULLPLUS. Aj preto patrí tento typ k najobľúbenejším otvárakom vôbec. Navyše jeho súčasťou je aj orezávatko – malý nožík na odrezanie fólie na hrdle fľaše.

Otvárak na víno PULLPLUS v sebe kumuluje niekoľko skvelých vlastností: elegantný vzhľad, odolnosť, spoľahlivosť a tiež skvelú cenu. Je zabalený do peknej drevenej darčekovej krabičky a tak je ideálnym darom, milou a užitočnou pozornosťou k rôznym príležitostiam - či už k narodeninám, meninám, Vianociam, alebo aj ako pozornosť pre Vášho obchodného partnera.

Použitie vývrtky na víno je jednoduché. Nožíkom odstráňte fóliu zátky, vývrtkou prevŕtajte korok a páčkou zapretú o hrdlo fľaše postupne vyberte zátku. Užitočné je, že s otváračom môžete regulovať výšku prevŕtanie.

Rozmery: 18,7 x 7,7 x 2,3 cm