Vývrtka na víno PRESTIGE

 
 
Objednajte si telefonicky +421 903 531 007
 
 

Kvalitné slovenské a svetové vína u vás do 24 hodín

 
 
Darčekový_set_Veľké_zlaté_medaile_z_Veľkej_Tŕne_SK_1200_x300_SK.jpg NICHTA_2_SK_1200_x_300.jpg Nové_vína_Mrva_Stanko_ročníka_2017_1200_x_300_sk.jpg
 
 
 
Úvod > Naša ponuka > Darčeky a doplnky k vínu > Vývrtka na víno PRESTIGE
 

Darčeky a doplnky k vínu

Vývrtka na víno PRESTIGE
Vývrtka na víno PRESTIGE
Vývrtka na víno PRESTIGE
 

Vývrtka na víno PRESTIGE

Elegantný a zároveň veľmi praktický otvárak na víno PRESTIGE s pekným dreveným obložením patrí k najpopulárnejším a najspoľahlivejším vývrtkám na víno. Otvárač využíva dvojfázový mechanizmus odstraňovania korku, ktorý šetrí sily aj čas.
Kód produktu:1695 EA001
Dodacia lehota
Dostupnosť: 8
Dodacia lehota: Do 24 hodín ( v pracovné dni)
Vaša cena: 13,55 € Bežná cena: 14,77 €

Luxusný otvárak na víno PRESTIGE s elegantným dreveným obložením Vám pomôže otvoriť fľašu vína ľahko a bez problémov. Otvárač využíva dvojfázový mechanizmus odstraňovania korku, ktorý šetrí sily aj čas. Aj preto patrí tento typ k najobľúbenejším otvárakom vôbec. Navyše jeho súčasťou je aj orezávatko – malý nožík na odrezanie fólie na hrdle fľaše a tiež otvárak na pivo.

Otvárak na víno PRESTIGE v sebe kumuluje niekoľko skvelých vlastností: elegantný vzhľad, odolnosť, spoľahlivosť a tiež skvelá cena.

Použitie vývrtky na víno je jednoduché. Nožíkom odstráňte fóliu zátky, vývrtkou prevŕtajte korok a páčkou zapretú o hrdlo fľaše postupne vyberte zátku. Užitočné je, že s otváračom môžete regulovať výšku prevŕtanie.