Darčekový set SATURNIA

 
 
 
Objednajte si telefonicky +421 903 531 007
 
 

Kvalitné slovenské a svetové vína u vás do 24 hodín

 
 
Darčekový_set_Veľké_zlaté_medaile_z_Veľkej_Tŕne_SK_1200_x300_SK.jpg NICHTA_2_SK_1200_x_300.jpg
 
 
 
 

Ostrožovič

Darčekový set SATURNIA
Darčekový set SATURNIA
Darčekový set SATURNIA
 

Darčekový set SATURNIA

Hodnotný, na sviatočné chvíle určený darčekový set z prestížnej edície vín SATURNIA pravdepodobne najznámejšieho slovenského tokajského vinárstva - J&J Ostrožovič. Podarujte aj Vy toto skvelé víno určené pre najvzácnejšie okamihy...
Kód produktu:1967
Dodacia lehota
Dostupnosť: 2
Dodacia lehota: Do 24 hodín ( v pracovné dni)
Farba vína:Biele víno
Vaša cena: 18,92 € Bežná cena: 20,63 €

Elegantný darčekový set, ktorým určite potešíte  každého, na kom Vám záleží.  Nádherným Muškátom žltým exkluzívnej edície SATURNIA uloženým v elegantnom darčekovom obale dáte obdarovanému na vedomie, že Vám na ňom naozaj záleží...

Darčekový set SATURNIA je originálny dar  pre Vašich priateľov, či rodinných príslušníkov, k narodeninám, meninám, alebo ako pozornosť pre Vášho obchodného partnera.

Týmto pekným darčekovým setom urobíte radosť znalcom dobrého vína, ale aj vinárskym „laikom“. Muškát žltý vinárstva J. & J. Ostrožovič je dar, ktorý Vás dôstojne reprezentuje a obdarovanému dáva na vedomie, že Vám na ňom naozaj záleží...

Muškát žltý Saturnia, bobuľový výber, polosladké, r. 2016 vinárstva J. & J. Ostrožovič je nádherné, elegantné víno, plné sviežich kyseliniek, harmonicky vyvážených nežným obsahom prírodných cukrov, ktoré zanechávajú na jazyku lahodnú medovo-ovocnú dochuť.

Tento Muškát žltý má očarujúcu, nádhernú aromatiku. V pohári objavíte vôňu čerstvých marhúľ, príťažlivé tóny zrelých grepov, žltého manga i nektár muškátových kvietkov.

Jeho farba je farbou hravých lúčov slnka so svetlo-zlatistými odleskami. Ručný zber sladkých bobúľ a rýchle a šetrné spracovanie v pivnici zachovali v tomto tokajskom muškáte skutočný šarm, noblesu a príťažlivú harmóniu.

Nádherná vôňa čerstvo odtrhnutého strapca hrozna a tropických plodov oslovia každého milovníka kvalitných vín. Čisto prírodný cukor zaguľacuje nádherné tóny púpav, kvitnúcich agátov, ružového pomela i mandaríniek, na ktorých si určite pochutnáte.

Elegantne svieže víno s vyváženým obsahom kyselín a cukrov zanechá na jazyku medovo-ovocnú dochuť po zrelej mandarínke. Extraktívne víno s veľkým potenciálom zrenia vo fľašiach vďačí za svoju sviežosť popri sladkosti vysokej mineralite a bohatému obsahu kyselín.

Ocenenia:

  • Terravino Israel (2017) strieborná medaila

Odporúčame podávať:

Muškát žltý Saturnia, bobuľový výber, polosladké, r. 2016 vinárstva J. & J. Ostrožovič odporúčame podávať pri teplote 8 - 12°C.

Tento jedinečný Muškát žltý exkluzívnej edície Saturnia odporúčame podávať najmä k dezertom a k sladkým jedlám ako jahody so šľahačkou a mascarpone, marhuľové gule poliate maslom s perníkovou posýpkou, ale i k jedlám ako špargľový krém s kroketou z modrého syra.

Charakteristika vína:

  • Alkohol: 13,0 %
  • Cukornatosť pri zbere: 26 °NM
  • Obsah kyselín: 7,10 g/l
  • Obsah cukru: 37,9 g/l
  • Pôvod hrozna: Vinohradnícka oblasť Tokaj, hon Vlčina

 

Podarujte aj Vy jedinečné víno z prestížneho vinárstva J&J Ostrožovič ocenené na významnej medzinárodnej súťaži, práve v tomto elegantnom darčekovom balení...