Baron Philippe de Rothschild Mapu Sauvignon blanc/Chardonnay, r. 2012, suché, 0,75 l

 
 
 
Objednajte si telefonicky +421 903 531 007
 
 

Kvalitné slovenské a svetové vína u vás do 24 hodín

 
 
Darčekový_set_Veľké_zlaté_medaile_z_Veľkej_Tŕne_SK_1200_x300_SK.jpg NICHTA_2_SK_1200_x_300.jpg sub_slider1.jpg
 
 
 
Úvod > Naša ponuka > Svetové vína > Čile > Baron Philippe de Rothschild > Mapu Sauvignon blanc/Chardonnay, r. 2012, suché, 0,75 l
 

Baron Philippe de Rothschild

Mapu Sauvignon blanc/Chardonnay, r. 2012, suché, 0,75 l

Chardonnay - Sauvignon Blanc je kombinácia odrôd, ktorá sa pomerne často používa v celom vinárskom svete. Chardonnay a Sauvignon Blanc (pôvodom z Burgundska a Loiry) sú odrody, ktoré milujú vinohradníci Starého aj Nového sveta. Stretnúť sa s nimi môžete vo Francúzsku (najmä v Cheverny), ale aj v rôznych častiach Talianska, Španielska, Izraela, Kalifornie i Austrálie.
Kód produktu:1616
Dodacia lehota
Dostupnosť: 3
Dodacia lehota: Do 24 hodín ( v pracovné dni)
Odroda:Cuvée
Vaša cena: 10,46 € Bežná cena: 11,51 €

Chardonnay - Sauvignon Blanc - obe odrody tradične produkujú veľmi odlišné štýly vína - Chardonnay je bohaté, okrúhle a dôstojné, zatiaľ čo Sauvignon Blanc je viac sviežy, aromatický a hravý. Prekvapujúco sa však táto netradičná zmes produkuje po celom známom vinárskom svete a prináša nevšedne lahodné výsledky.

Obidve odrody sa zvyčajne vinifikujú oddelene, podľa špecifických potrieb každej odrody; Chardonnay dobre reaguje na fermentáciu v sudoch, zatiaľ čo Sauvignon je najlepšie fermentovaný v nerezových nádobách. 

Spojením týchto odrôd vzniká víno, ktoré sa oplatí vyskúšať....

Odporúčame podávať:

    Údený losos, avokádo sushi, ceviche s koriandrom a chilli, či v rúre pečený losos s cherry paradajkami, fazuľkami a špargľou