Rochester organic Root Ginger - nealkokoholický zázvorový nápoj, 0,725 l

 
 
 
Objednajte si telefonicky +421 903 531 007
 
 

Kvalitné slovenské a svetové vína u vás do 24 hodín

 
 
NICHTA_2_SK_1200_x_300.jpg sub_slider1.jpg
 
 
 
Naša ponuka > Nealko prírodné nápoje > Rochester organic Root Ginger - nealkokoholický zázvorový nápoj, 0,725 l
 

Nealko prírodné nápoje

Rochester organic Root Ginger - nealkokoholický zázvorový nápoj, 0,725 l
zväčšiť obrázok
NovinkaOdporúčame
Rochester organic Root Ginger - nealkokoholický zázvorový nápoj, 0,725 l
 

Rochester organic Root Ginger - nealkokoholický zázvorový nápoj, 0,725 l

ROCHESTER ROOT GINGER - tradičný zázvorový nápoj Rochester Ginger v atraktívnom zázvorovo - citrusovom prevedení - raj pre skutočných Gingerholikov. Táto jedinečná zmes prírodných extraktov pôsobí priaznivo na ľudský organizmus - je vhodná proti nachladnutiu, znižuje cholesterol, tlmí nevoľnosť, upravuje črevnú flóru, pomáha pri chudnutí a navyše skvele chutí...
Kód produktu:002684
Dodacia lehota
Dostupnosť: 7
Dodacia lehota: Do 24 hodín ( v pracovné dni)
Vaša cena: 5,68 € Bežná cena: 6,25 €

Rochester organic Root Ginger je nealkoholický tradičný zázvorový nápoj vyrobený vo Veľkej Británii v atraktívnom zázvorovo-citrusovom prevedení. Skutočná "chuťovka" pre ozajstných Gingerholikov.

Poskytuje jemný, čistý a osviežujúci zážitok, ktorý pretrváva dlhú dobu. Nápoj má jemnú zázvorovú príchuť zvýraznenú citrusovými tónmi. Základom nápoja je bio zázvor, ktorý okrem výnimočnej chuti a povzbudivej sily pôsobí priaznivo aj na Vaše zdravie. Unikátna kombinácia bio zázvoru (7%) a bio citrusovej šťavy vytvára dokonalý chuťový zážitok.

Pri pravidelnej konzumácii pôsobí preventívne proti chrípke, protizápalovo, tlmí nevoľnosť, prekrvuje organizmus, upravuje črevnú flóru, zohrieva a má protirakovinové účinky.

Čo je naozaj skvelé  - je vhodný aj pre celiakov a veganov.

Návrhy na podávanie:

Rochester Organic Root Ginger (BIO) je svätý grál zdravých zázvorových nápojov. Podávajte chladené pre osviežujúci a zároveň silný povzbudzujúci nápoj. Jednoducho premiešajte fľašu a podávajte priamo z Vašej chladničky.

Pre skvelý zázvorový čaj. Premiešajte fľašu a na 1 diel objemu nápoja pridajte 4 diely vriacej vody, pridajte zelený čaj alebo Earl Grey a ozdobte plátkom citróna.

Pre oživujúci a prehrievajúci punč. Premiešajte fľašu a nalejte objem šálky do hrnca až po bod varu. Prelejte do šálky a pridajte štamperlík Brandy, Rumu alebo Whisky.

Po otvorení uložiť do chladu a skonzumovať do 21 dní.  Spotrebujte do dátumu spotreby, ktorý je uvedený na obale.

 

Zloženie:

Zloženie voda, BIO cukor*, BIO zázvorová zložka 7% *, BIO citrónová šťava(z koncentrátu)*, prírodná zázvorová príchuť, prírodný limetkový olej. *produkty ekologického hospodárstva.

Nutričné hodnoty (Typické hodnoty na 100ml) Energia (kcal) 78, Energia (KJ) 332, Bielkoviny (g) 1.0, Karbogydráty (g) 19.2, z toho Cukry (g) 19.1, Tuky (g) 0.1, z toho nasýtené tuky (g) 0.1, Soľ (g) 0.012

Objem fľaše: 725ml

 

Rochester organic Root Ginger - nealkokoholický zázvorový nápoj, 0,725 l je vyrobený zo zázvoru, ktorý sa právom nazýva aj elixírom zdravia.


Liečivé účinky ZÁZVORU:

  • Zázvor ideálny pomocník pri chrípke, nádche, angíne a horúčkach, podporuje imunitu. Taktiež má antiseptické a antibiotické látky, zlepšuje dýchanie a vykašliavanie počas chrípky – zázvor pomáha uvoľňovaniu hlienov z dýchacích ciest.
  • Zlepšuje prietok krvi a znižuje riziko srdcovo-cievnych ochorení. Zázvor rozširuje cievy, riedi krv a preto podporuje prietok krvi v celom tele. Je vhodný pri nadmernom zrážaní krvi a vytváraniu krvných zrazenín. Tiež je nápomocný pri studených rukách či nohách. Uvoľní cievy a prehreje celé končatiny.
  • Zlepšuje trávenie – pozitívne ovplyvňuje fungovanie žalúdka a čriev, odstraňuje zápchu, odstraňuje vírusy z črevného systému a detoxikuje telo – zvyšovaním činnosti pečene.
  • Eliminuje rast rakovinových buniek – zázvor je silný antioxidant, obsahuje vzácne látky, ktoré účinne spomaľujú až zastavujú rast rakovinových buniek. Samozrejme záleží od individuality ľudského organizmu, intenzity imunitného systému a štádia ochorenia.
  • Chudnutie – Zázvor je tiež nápomocný pri chudnutí.