Rochester naturally light Ginger - nealkokoholický zázvorový nápoj, 0,725 l

 
 
 
Objednajte si telefonicky +421 903 531 007
 
 

Kvalitné slovenské a svetové vína u vás do 24 hodín

 
 
NICHTA_2_SK_1200_x_300.jpg sub_slider1.jpg
 
 
 
Naša ponuka > Nealko prírodné nápoje > Rochester naturally light Ginger - nealkokoholický zázvorový nápoj, 0,725 l
 

Nealko prírodné nápoje

Rochester naturally light Ginger - nealkokoholický zázvorový nápoj, 0,725 l
zväčšiť obrázok
NovinkaOdporúčame
Rochester naturally light Ginger - nealkokoholický zázvorový nápoj, 0,725 l
Rochester naturally light Ginger - nealkokoholický zázvorový nápoj, 0,725 l
 

Rochester naturally light Ginger - nealkokoholický zázvorový nápoj, 0,725 l

Skvelý a zdravý nápoj na chudnutie. Tradičný zázvorový nápoj Rochester Ginger v light prevedení vďaka stévii a jedinečnému spojeniu liečivých účinkov zázvoru, prvosienky a bazových kvetov je veľmi prospešný v období chrípok a prechladnutí, podporuje imunitný systém, detoxikáciu, priaznivo vplýva na krvný obeh i trávenie a má ešte jedno veľké pozitívum, že aj chutí výborne..
Kód produktu:002683
Dodacia lehota
Dostupnosť: 95
Dodacia lehota: Do 24 hodín ( v pracovné dni)
Vaša cena: 5,68 € Bežná cena: 6,25 €

Rochester naturally light Ginger je nealkoholický tradičný zázvorový nápoj vyrobený vo Veľkej Británii podľa tradičnej receptúry z čias Charlesa Dickensa.

Poskytuje jemný, čistý a osviežujúci zážitok, ktorý pretrváva dlhú dobu. Základom nápoja je zázvor, ktorý okrem výnimočnej chuti a povzbudivej sily pôsobí priaznivo aj na Vaše zdravie. Unikátna kombinácia zázvoru (14%), bazových kvetov, prvosienky a hrozienok vytvára dokonalý chuťový zážitok.

Pri pravidelnej konzumácii pôsobí preventívne proti chrípke, protizápalovo, tlmí nevoľnosť, prekrvuje organizmus, upravuje črevnú flóru, zohrieva a má protirakovinové účinky.

Čo je naozaj skvelé  - vďaka nízkemu obsahu kalórií a priaznivým účinkom zázvoru na spaľovanie tukov je ideálnym spestrením pre všetkých, ktorý sa snažia o zdravé zníženie hmotnosti.

Návrhy na podávanie:

Skúste zmiešať s Vašim obľúbeným alkoholom. Skvelý taktiež so svetlým alebo tmavým Rumom. Pridajte pár uzáverov do Vašej kávy pre neobvyklú chuť!

Po otvorení nie je nutné chladiť. Spotrebujte do dátumu spotreby, ktorý je uvedený na obale.

 

Zloženie:

Zloženie voda, zázvorová zložka(14%), jablčná šťava, karamel, prírodné rastlinné príchute, citrónová šťava, konzervant: sorban draselný, sladidlo: Steviol Glycosides

Nutričné hodnoty (Typické hodnoty na 100ml) Energia (kcal) 39, Energia (KJ) 165, Bielkoviny (g) 0,2, Karbohydráty (g) 8,3, z toho Cukry (g) 6.7, Tuk (g) 0.2, z toho nasýtené tuky (g) 0.1, Soľ (g) 0.057 

Podávajte pri izbovej teplote. Po otvorení nie je potrebné skladovať v chlade.

Nápoj Rochester Ginger je vhodný na priamu konzumáciu alebo miešaný s inými nápojmi.

 

Rochester naturally light Ginger - nealkokoholický zázvorový nápoj, 0,725 l je vyrobený zo zázvoru, ktorý sa právom nazýva aj elixírom zdravia.


Liečivé účinky ZÁZVORU:

  • Zázvor ideálny pomocník pri chrípke, nádche, angíne a horúčkach, podporuje imunitu. Taktiež má antiseptické a antibiotické látky, zlepšuje dýchanie a vykašliavanie počas chrípky – zázvor pomáha uvoľňovaniu hlienov z dýchacích ciest.
  • Zlepšuje prietok krvi a znižuje riziko srdcovo-cievnych ochorení. Zázvor rozširuje cievy, riedi krv a preto podporuje prietok krvi v celom tele. Je vhodný pri nadmernom zrážaní krvi a vytváraniu krvných zrazenín. Tiež je nápomocný pri studených rukách či nohách. Uvoľní cievy a prehreje celé končatiny.
  • Zlepšuje trávenie – pozitívne ovplyvňuje fungovanie žalúdka a čriev, odstraňuje zápchu, odstraňuje vírusy z črevného systému a detoxikuje telo – zvyšovaním činnosti pečene.
  • Eliminuje rast rakovinových buniek – zázvor je silný antioxidant, obsahuje vzácne látky, ktoré účinne spomaľujú až zastavujú rast rakovinových buniek. Samozrejme záleží od individuality ľudského organizmu, intenzity imunitného systému a štádia ochorenia.
  • Chudnutie – Zázvor je tiež nápomocný pri chudnutí.