DACOSTA Of the Coast TAWNY PORTO, 0,75 l

 
 
 
Objednajte si telefonicky +421 903 531 007
 
 

Kvalitné slovenské a svetové vína u vás do 24 hodín

 
 
Darčekový_set_Veľké_zlaté_medaile_z_Veľkej_Tŕne_SK_1200_x300_SK.jpg NICHTA_2_SK_1200_x_300.jpg sub_slider1.jpg
 
 
 
Úvod > Naša ponuka > Svetové vína > Portugalské vína > Of the Coast TAWNY PORTO, 0,75 l
 

Portugalské vína

Of the Coast TAWNY PORTO, 0,75 l

Portské fortifikované žlto-hnedé víno s medenými odleskami prináša so sebou celú paletu sviežich a elegantných vnemov s dominanciou sušeného ovocia. V ústach je jemné, harmonické, odhaľujúce dokonalú kombináciu sušeného ovocia a dreva, v ktorom zrelo...
Kód produktu:1751
Dodacia lehota
Dostupnosť: 1
Dodacia lehota: Do 24 hodín ( v pracovné dni)
Výrobca:DACOSTA
Vinárska oblasť:Douro
Vaša cena: 10,07 € Bežná cena: 10,97 €

Viac ako 300 rokov sú svetoznáme portské vína expedované z portugalského pobrežia do všetkých kútov civilizovaného sveta. DACOSTA TAWNY PORTO je dôstojným reprezentantom týchto aromatických, ohnivo-sladkých vín. Osloví Vás bohatou paletou vôní a chutí, v ktorých dominujú tóny sušeného ovocia.

Tawny sú odborne namiešané mladé portské vína zo zberu z rôznych ročníkov vyrobené klasickou metódou s jemne potlačeným ovocným charakterom, ktorý sa vyznačuje jemnou hnedočervenou farbou. Základné Tawny zrelo najmenej 4 roky v menších dubových sudoch.

Odporúčame podávať na konci jedla ku káve a k dezertom, alebo s madľami, hodí sa k tiež orieškom, alebo k čokoláde, slanému pečivu a tiež k tvrdým syrom, alebo lesným plodom. Servírujte pri 14-15°C v horúcich dňoch môžeme servírovať mierne chladené.

Skvelý image jednoduchého označenia fliaš tradičnou etiketou v spojení s vyváženým obsahom chutí a vôní a tiež v kombinácii s atraktívnou cenou robí toto portské víno obľúbeným aj v reštauráciách a dobrých baroch...


Štát: Portugalsko
Oblasť: Douro
Obsah alkoholu: 19,5%
Objem / prevedenie: 0,75l