Ostrožovič Darčekový set TOKAJ

 
 
 
Objednajte si telefonicky +421 903 531 007
 
 

Kvalitné slovenské a svetové vína u vás do 24 hodín

 
 
NICHTA_2_SK_1200_x_300.jpg sub_slider1.jpg
 
 
 
 

Ostrožovič

Darčekový set TOKAJ

Ak chcete niekomu urobiť radosť skvelými tokajskými výbermi vinárstva J. & J. Ostrožovič, darčekový set TOKAJ je to pravé riešenie. Ideálny dar k narodeninám, meninám, či iným spoločenským príležitostiam...
Kód produktu:000496
Dodacia lehota
Dostupnosť: 2
Dodacia lehota: Do 24 hodín ( v pracovné dni)
Farba vína:Biele víno
Vaša cena: 36,23 € Bežná cena: 39,85 €

Darčekový set TOKAJ - dar, ktorým urobíte radosť znalcom dobrého vína, ale aj vinárskym „laikom“. Dva skvelé tokajské výbery uložené v peknom drevenom nosiči na dekoratívnej slame sú  ideálnym darčekom na Vianoce, pri oslave jubilea, hodí sa ako svadobný dar i ako reprezentatívny dar pre Vašich významných obchodných partnerov.

 

Darčekový set TOKAJ obsahuje:

 

  • Tokajský výber 5 putňový r. 2003

Vzácny mikrosvet viniča v objatí sopečnej tokajskej pôdy, ktorá akumuluje energiu slnka v dozrievajúcich strapcoch hrozna opojených suchým vánkom s jeseňou ranných hmiel a horúcich dní, ktoré sa menia na Tokajské zlato pod noblesným šatom ušľachtilej botrytídy. Víno so vzácnym zlatožltým jantárom vo vzhľade, opojnou arómou sladučkej chleboviny s podtextom sušených fíg, hrozienok a vanilkového struku, ponorených v lipovom mede. V bohatej expresívnej chuti sa stretávajú najväčšie túžby vinohradníka a vinára, ktoré potvrdzuje ekvilibria vyvolaná časom zrenia v sudoch z hlbokej tufovej pivnice, v harmónii ovocnej kyselinky a sladkého hroznového cukru ručne zberaných cibéb z nášho honu Makovisko.

 

Ocenenia:

  • Biel Vinalia 2016 - strieborná medaila
  • Budmerice 2016 - strieborná medaila
  • Vitis Aurea Modra 2014 – strieborná medaila
  • Finger Lakes International USA 2014 – strieborná medaila

 

 

  • Tokajský výber 3 putňový r. 2003

Noblesné víno zlatej jantárovo-žltej farby s vyššou viskozitou (hustotou) vyrobené z hrozna klasických tokajských odrôd zušľachtených hubou Botrytis cinerea. Po pridaní vzácnej esencie z prezretých cibéb zrelo v našej tufovej tokajskej pivnici tri roky. Typická chlebovinka v bukete je podčiarknutá tónmi sušeného ovocia, bohatou mineralitou v chuti a potenciálom zrenia, ktorý ani po desiatkach rokov nekončí. Jedinečné víno s chuťou pre dlhý a úspešný život.

 

Ocenenia:

  • Biel Vinalia 2016 - strieborná medaila
  • Budmerice 2016 - strieborná medaila