Ostrožovič Darčeková kniha TOKAJ

 
 
 
Objednajte si telefonicky +421 903 531 007
 
 

Kvalitné slovenské a svetové vína u vás do 24 hodín

 
 
NICHTA_2_SK_1200_x_300.jpg sub_slider1.jpg
 
 
 
 

Ostrožovič

Darčeková kniha TOKAJ

Exkluzívny darčekový set toho najlepšieho z tokajských viníc. Tri fľaše – Tokajské samorodé suché 2008, Tokajský výber 3 putňový 2003 a Tokajský výber 5 putňový 2003 v elegantnom drevenom balení. Darčeková kniha TOKAJ je set, ktorý poteší každého...
Kód produktu:001262
Dodacia lehota
Dostupnosť: 555
Dodacia lehota: Ľutujeme, produkt je dočasne vypredaný
Farba vína:Biele víno
Vaša cena: 55,36 € Bežná cena: 58,80 €

Darčeková kniha TOKAJ - nádherný darčekový set, ktorým urobíte radosť znalcom dobrého vína, ale aj vinárskym „laikom“. Tri nádherné fľaše toho najlepšieho z tokajských viníc zabalené do drevenej knihy s elegantnou dekoratívnou slamou – exkluzívny darček, ktorý Vás dôstojne reprezentuje.

  Tento darčekový set tokajských vín poteší každého – je ideálnym darčekom na Vianoce, pri oslave jubilea, hodí sa ako svadobný dar i ako reprezentatívny dar pre Vašich významných obchodných partnerov.

Darčeková kniha TOKAJ obsahuje:

  • Tokajské samorodné suché r. 2008

Víno peknej zlato-žltej farby s jantárovým odtieňom vyrobené z pôvodných tokajských odrôd. Toto víno zrelo v tufovej tokajskej pivnici vinárstva J. & J. Ostrožovič v dubových sudoch klasickou oxidačnou metódou. Príjemná vôňa chleboviny, agátového medu so štipkou zázvoru je podporená bohatou minerálnou chuťou. Nájdeme v nej príjemné tóny vlašských orechoch a sušených citrusov. Originálna dochuť vína v podobe horkej vysušenej slivky sa vo svete vína len tak nevidí...

  • Tokajský výber 3 putňový r. 2003

Noblesné víno zlatej jantárovo-žltej farby s vyššou viskozitou vyrobené z hrozna klasických tokajských odrôd zušľachtených hubou Botrytis cinerea. Po pridaní vzácnej esencie z prezretých cibéb zrelo v toto skvelé víno tufovej tokajskej pivnici vinárstva Ostzrožovič až  tri roky. Typická, lahodná chlebovinka v bukete je podčiarknutá tónmi sušeného ovocia, bohatou mineralitou v chuti a potenciálom zrenia, ktorý ani po desiatkach rokov nekončí. Jedinečné víno s chuťou pre dlhý a úspešný život.

  • Tokajský výber 5 putňový r. 2003

Vzácny mikrosvet viniča v objatí sopečnej tokajskej pôdy, ktorá akumuluje energiu slnka v dozrievajúcich strapcoch hrozna opojených suchým vánkom a rannými jesennými hmlami, ktoré sa menia hrozno na Tokajské zlato pod noblesným šatom ušľachtilej botrytídy. Víno s nádhernou farbou vzácneho zlatožltého jantáru, s opojnou arómou sladučkej chlebovinky, s podtextom sušených fíg, hrozienok a vanilkového struku, ponorených v lipovom mede. V bohatej expresívnej chuti sa stretávajú najväčšie túžby vinohradníka a vinára, vyrobiť lahodný Tokaj vďaka jeho zreniu v sudoch v hlbokej tufovej pivnice, v harmónii ovocnej kyselinky a sladkého hroznového cukru ručne zberaných cibéb z neopakovateľného honu Makovisko.