Niekoľko dôvodov prečo sa nakupovať u nás oplatí:

 
 
 
Objednajte si telefonicky +421 903 531 007
 
 

Kvalitné slovenské a svetové vína u vás do 24 hodín

 
 
 
Úvod > Prečo nakupovať u nás > Niekoľko dôvodov prečo sa nakupovať u nás oplatí:
 

Niekoľko dôvodov prečo sa nakupovať u nás oplatí:

Tak ako aj Vás, mnohých kupujúcich zaujíma, či sa im kupovať u nás oplatí, či je nákup u nás bezpečný, ako je to s dopravou, či platením. Na tejto stránke sa vám pokúsime zhrnúť hlavné výhody, ktoré vám nákup v našom eshope prinesie.

Prečo nakupovať u nás

 • U nás nakupujete bezpečne - náš obchod je certifikovaný Slovenskou asociáciou pre elektronický obchod (SAEC) - certifikát
 • Pri nákupe nad 58 EUR máte u nás dopravu zdarma kamkoľvek na území SR
 • Doručenie vín do 24 hodín Ak u nás zrealizujete objednávku do cca 15,00 hod na druhý pracovný deň často už v dopoludňajších hodinách máte kdekoľvek na Slovensku zásielku doručenú na Vami zvolenú adresu) Sme pravdepodobne (porovnávame pravidelne 11 najväčších e-shopov s vínom na Slovensku) najrýchlejší e-shop s vínom na Slovensku.
 • Osobný odber pripravený do 1 hodiny Pri osobnom odbere vieme pre Vás zásielku pripraviť aj s daňovými dokladmi do 1 hodiny...                                               
 • Expedovanie zásielok do 2 hodín Viete, že viac ako 85 % objednávok expedujeme do 120 minút od prijatia objednávky (pri platbe „dobierka“) resp. do 120 minút od prijatia platby na náš bežný účet?
 • Zasielanie vín už od 1 fľaše - neobmedzujeme Vás na “kartónové” balenie t.j. že by ste si u nás museli objednať z každého druhu vín len násobky 6 fl, alebo aby objednávka bola zložená z viacerých druhov vín, ale vždy v násobkoch 6 fl.
 • hot-line - od 9,00 - 20,00
 • Možnosť osobného prevzatia tovaru aj vo večerných hodinách a cez víkendy U nás máte zaručený individuálny prístup - ak potrebujete zrealizovať osobný odber objednávky vo večerných hodinách, prípadne cez víkend radi vám vyhovieme – je len potrebné telefonicky, prípadne mailom si dohodnúť dátum a približný čas prevzatia.
 • Možnosť bankového prevodu v 5 bankách ako aj možnosť platby platobnou kartou. Máme pre vás pripravenú mimoriadne širokú paletu platobných nástrojov. U nás popri platbe v hotovosti pri osobnom prevzatí tovaru, môžete za tovar platiť dobierkou, prevodom na bankový účet v jednej z nasledovných piatich bánk (UCB, VÚB, SLSP, ČSOB, TB)  a na našich stránkach môžete tiež využiť možnosť platby platobnou kartou
 • Možnosť zaslania darčeku s venovaním Pre Vás, ktorí chcú urobiť radosť svoijm blízkym, rodinným príslušníkom, priateľom, známym, či obchodným partnerom sme pripravili celý rad darčekových setov, ku ktorým si môžete vybrať to správne blahoželanie - či už ide o jubileum, meniny, narodeniny, svadbu č iinú významnú príležitosť. Stačí si len vybrať ten správny darček a zvoliť blahoželanie, ktoré sa Vám páči a do poznámky pri objednávaní vpísať text blahoželania...
 • Garancia ceny - ceny nemeníme, môžete sa spoľahnúť, že vína u nás nakúpite v tej istej cene dnes, ale aj na Vianoce, prípadne v tých častiach roka, keď je po vínach zvýšený záujem.
 • Široká ponuka exkluzívnych vín - ako jeden z mála obchodov v strednej Európe ponúkame aj exkluzívne vína z Bordeaux, ktoré predstavujú to najlepšie, čo svet vína môže ponúknuť.
 • Spoľahlivé skladovanie vín (zachovanie kvality). Vína, ktoré Vám ponúkame sú skladované v sklade s vlastnou klimatizačnou a rekuperačnou vzduchotechnickou jednotkou, bez prístupu denného svetla. Snažíme sa Vaše vína skladovať v optimálnych podmienkach, za účelom zachovania ich kvality a potenciálu pre vás.
 • Všetky vína reálne skladom (vo výnimočných prípadoch napr. pri väčšej objednávke z jedného druhu, prípadne ak v krátkom časovom intervale prijmeme viac objednávok na tú istú položku, môže sa stať, že sme v danom okamihu u takejto položky vypredaní. Za takéto ojedinelé prípady sa vopred ospravedlňujeme)
 • Vína priamo od vinárov (maximálne zachovanie kvality) ideálne skladované vína z jednotlivých vinárstiev idú priamo k nám...
 • SMS a mailová komunikácia. O odoslaní objednávky Vás informujeme e-mailom prípadne SMS správou,