Luxusná čokoláda

 
 
 
Objednajte si telefonicky +421 903 531 007
 
 

Kvalitné slovenské a svetové vína u vás do 24 hodín

 
 
1200x300_v11.jpg 1200x300_v22.jpg ostrozovic_specialnevina_banner.jpg
 
 
 
Úvod > Naša ponuka > Luxusná čokoláda
 
 
 

Luxusná, dokonalá, 100% originálna, ručne robená  čokoláda značky chocoMeto je to správne sladké pokušenie, ktorému sa v podobe rozplývajúcej sa čokolády na jazyku jednoducho nedá odolať....  Privoňajte k čistej vôni úžasnej čokolády chocoMe, vnímajte nádhernú vôňu čerstvého ovocia, či rôznych druhov orieškov v nej a vychutnajte si nádherné farebné kombinácie horkej, mliečnej i bielej čokolády, základ ktorých tvorí slávna belgická čokoláda Callebaut.

 

Každá čokoláda je ručne vyrobený, zdobený a aj ručne balený originál – vďaka luxusnému baleniu a jedinečnému, elegantnému vzhľadu čokolády je chocoMe ideálny darček. Človeku, ktorého chcete obdarovať, prinesie nielen nádherný pôžitok z výnimočnej chuti čokolády, ale aj krásny vizuálny zážitok, takže si Váš darček bude môcť vychutnať naozaj všetkými zmyslami.

 

V ponuke je aj Willie's Cacao – skutočná, poctivá plantážová čokoláda od pána Willie Harcourt-Cooze, ktorý bol v roku 2008 vyhlásený za „čokoládovú osobnosť roka“, autora knihy „Čokoládová biblia, ktorá sa stala v roku 2011 kuchárkou roka. Čokoládovňa Willie's Cacao ako jedna z mála na svete sa venuje produkcii čokolády od  pestovania kakaovníka až po hotový produkt.

 

Nie menej zaujímavou čokoládovou pochúťkou sú obľúbené lahodné čokoládové a karamelové  krémy nemeckej firmy Grashoff s neuveriteľnou tradíciu od roku 1872. Čokoládové krémy sa hodia na pečivom, palacinky, do tortových krémov ale aj len tak za lyžičku na labužnícke spríjemnenie dňa.

 
 

Luxusná čokoláda

Výrobca: 
Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie