Drevený darčekový obal na víno - hnedý 3 x 0.75 l

 
 
 
Objednajte si telefonicky +421 903 531 007
 
 

Kvalitné slovenské a svetové vína u vás do 24 hodín

 
 
1200x300_v11.jpg 1200x300_v22.jpg ostrozovic_specialnevina_banner.jpg
 
 
 
Naša ponuka > Darčeky a doplnky k vínu > Drevený darčekový obal na víno - hnedý 3 x 0.75 l
 

Darčeky a doplnky k vínu

Drevený darčekový obal na víno - hnedý 3 x 0.75 l

Pekné a obľúbené darčekové balenie na tri vína z moreného prírodného dreva, ktoré v kombinácii s dekoratívnou slamou vo vnútri pôsobí príjemne naturálne, ale zároveň elegantne. Vhodné na akúkoľvek spoločenskú príležitosť.
Kód produktu:001149 C0016
Dodacia lehota
Dostupnosť: 6
Dodacia lehota: Do 24 hodín ( v pracovné dni)
Počet fliaš:na 3 vína
Vaša cena: 20,23 € Bežná cena: 22,45 €

Vína zabalené v tejto peknej darčekovej kazete z moreného prírodného dreva potešia každého milovníka tohto úžasného moku. Vínami, ktoré darujete v takomto elegantnom darčekovom balení obdarovanému naznačuje, že ho považujete za znalca, ktorý pitie vína a všetko čo sa k nemu viaže, vníma ako súčasť gastronomickej kutlúry a tradície.

Elegantný dačekový obal na víno v naturálnom prevedení zaujme na prvý pohľad. Kombinácia prírodného svetlého dreva a dekoratívnej slamy vo vnútri vyzerá naozaj reprezentatívne. 

Vína, ktoré v tomto darčekovom balení podarujete, hovoria jasne o tom, že máte štýl, zmysel pre eleganciu a na obdarovanom Vám naozaj záleží.

Obdarovaného týmto nádherným darčekovým balením potešíte hneď dva krát - jednak samotným vínom, ale aj oku lahodiacim darčekovým balením, ktoré obdarovaný môže neskôr využiť na dekoratívne účely doma, či v kancelárii.

Tento darčekový obal na víno je vďaka svojim rozmerom vhodný na rôzne typy fliaš, či už na fľaše typu bordeaux, sladké, alebo populárne tokajské výbery:

 

Vnútorné rozmery na 1  fľašu: 36 x 9 x 10 cm

 

Upozornenie: Vínová fľaša na zobrazení produktu nie je súčasťou balenia.