Darčekový súdok na pálenku Exclusive 1 l

 
 
 
Objednajte si telefonicky +421 903 531 007
 
 

Kvalitné slovenské a svetové vína u vás do 24 hodín

 
 
Darčekový_set_Veľké_zlaté_medaile_z_Veľkej_Tŕne_SK_1200_x300_SK.jpg NICHTA_2_SK_1200_x_300.jpg sub_slider1.jpg
 
 
 
Úvod > Naša ponuka > Darčeky a doplnky k vínu > Darčekový súdok na pálenku Exclusive 1 l
 

Darčeky a doplnky k vínu

Darčekový súdok na pálenku Exclusive 1 l

Nádherné, hodnotné a mimoriadne elegantné darčekové balenie na pálenku - kombinácia prírodného dreva, kovových doplnkov a 6 pohárikov pôsobí naozaj reprezentatívne. Hodnotný dar vhodný aj na tie najvýznamnejšie príležitosti. Skvelý funkčný dizajnérsky kúsok, ideálny ako darček k jubileu, pre obchodného partnera, či na Vianoce. Ponúkame možnosť vygravírovať osobné venovanie...
Kód produktu:2448
Dodacia lehota
Dostupnosť: 1
Dodacia lehota: Do 24 hodín ( v pracovné dni)
Vaša cena: 125,00 € Bežná cena: 138,75 €

Elegantný darčekový súdok 1 l z prírodného dreva zaujme na prvý pohľad. Nádherný a pritom funkčný exkluzívny dizajnérsky kúsok v podobe sudu s kovovými doplnkami a 6 pohárikmi  pôsobí zaujímavo a elegantne zároveň. Ideálny dar na významné sviatky - jubileá, Vianoce, či ako hodnotná pozorrnosť pre významného obchodného partnera.

Výzdoba a celkové prevedenie robí z tohto súdku na pálenku exkluzívny darčekový predmet, ktorý poteší oko i dušu. Je vyrobený z kvalitného materiálu, s dokonalým spracovaním povrchu, v štýle, ktorý odkazuje na slávnu remeselnú tradíciu a poctivú ručnú výrobu slovenských remeselníkov.

Alkoholický nápoj, ktorý v tomto darčekovom balení podarujete, hovorí jasne o tom, že máte štýl, zmysel pre eleganciu a na obdarovanom Vám naozaj záleží.

Obdarovaného týmto nádherným darčekovým balením potešíte hneď dvakrát - jednak samotným exkluzívnym, prestížnym darčekom, ale aj jeho neskorším využitím na dekoratívne účely doma, či v kancelárii. 

Hodnotu tohto nepochybne noblesného interiérového doplnku vhodného do bytu či do kancelárie zvýši aj osobné venovanie, ktoré je možné za príplatok 6,- EUR dať vygravírovať na prednú, alebo zadnú stranu súdka...

Vonkajšie rozmery: 26,5 x 22,5 x 24 cm

 

Upozornenie: Vnútro súdka tvorí nádoba zo zdravotne nezávadného nerezu a súdok sa predáva prázdny - bez nápoja .)