Darčekový set PRESTIGE

 
 
 
Objednajte si telefonicky +421 903 531 007
 
 

Kvalitné slovenské a svetové vína u vás do 24 hodín

 
 
Darčekový_set_Veľké_zlaté_medaile_z_Veľkej_Tŕne_SK_1200_x300_SK.jpg NICHTA_2_SK_1200_x_300.jpg sub_slider1.jpg
 
 
 
 

Ostrožovič

Darčekový set PRESTIGE
Darčekový set PRESTIGE
Darčekový set PRESTIGE
 

Darčekový set PRESTIGE

Pre všetkých Vás, ktorí hľadáte vhodný darček pre svojich priateľov, blízkych, ale aj obchodných partnerov, alebo chcete niekomu podarovať niečo hodnotné ako poďakovanie....
Kód produktu:002542
Dodacia lehota
Dostupnosť: 555
Dodacia lehota: Ľutujeme, produkt je dočasne vypredaný
Farba vína:Biele víno
Ročník:2017
Vaša cena: 32,94 € Bežná cena: 35,23 €

Hodnotný dar vhodný aj na tie najvýznamnejšie spoločenské udalosti. Noblesný a elegantný dar, ktorý o Vás povie viac ako si myslíte...

Darčekový set J&J Ostrožovič PRESTIGE je originálny dar  pre Vašich priateľov, či rodinných príslušníkov, k narodeninám, meninám, alebo ako vzácna pozornosť pre Vášho obchodného partnera.

Týmto noblesným darčekovým setom urobíte radosť znalcom dobrého vína, ale aj vinárskym „laikom“. Vzácne vína kolekcie Special collection prestížneho tokajského vinárstva J. & J. Ostrožovič je dar, ktorý Vás dôstojne reprezentuje a obdarovanému dáva na vedomie, že Vám na ňom naozaj záleží...

Rada Special collection je určená aj pre náročnú klientelu. Vínam z tejto výberovej edície bola venovaná špeciálna starostlivosť a pri výrobe boli použité tie najmodernejšie reduktívne technológie.

Samozrejmosťou je šetrné spracovanie a riadené kvasenie. Vďaka vyzretej surovine a použitej technológii sú tieto vína intenzívne a mohutné, s dlhotrvajúcou dochuťou a arómou.V ponuke edície Special Collection nájdete aj nádherné a obľubené cuvée Víno kráľovnej Alžbety a Hankove - vína skvelých vôní a chutí, vína so silným príbehom.

Vína exkluzívnej colekcie Specila Collection sú vhodné aj na špeciálne príležitosti a výročia a určite nimi potešíte aj náročných milovníkov vína a fajnšmekrov.

Darčekový set PRERSTIGE obsahuje:

 

  • Hankove Special Collection 2017, výber z hrozna, polosladké, 0,75 l

Nádherné cuvée tokajských odrôd Furmint a Lipovina zo vzácneho vinohradu vysadeného ešte v roku 1947 (Hon Makovisko).

Hankove Special Collection 2017 - víno so zaujímavou zlatožltou jantárovou farbou s nádhernou iskrou, plné minerality a sily starých koreňov. Slastné pocity umocní prírodný zvyškový cukor a krátke zrenie v nových dubových súdkoch.

Doporučené menu: Karé z mliečneho teľaťa pomaly pečené na bylinkách so zemiakovým závinom, zelerovým pyré na ragú z lesných húb

hrozno bolo oberané 25.10.2017 pri cukornatosti 23 NM.

 

  • Víno kráľovnej Alžbety Special Collection 2017, výber z hrozna, polosuché, 0,75 l

 

Aristokratické víno - Víno kráľovnej Alžbety, výber z hrozna, r. 2017 získalo svoju noblesu a eleganciu zrením v dubových sudoch, víno krásne obohatené mineralitou a extraktívnosťou s korenistými tónmi a príchuťou sladkého drievka ulahodí všetkým zmyslom..

Víno kráľovnej Alžbety, výber z  hrozna, polosuché, r. 2017 vinárstva J. & J. Ostrožovič je nádherné víno ročníka, ktorý bol pre tokajské vinohrady naozaj blahodárny a najlepší za posledných 25-30 rokov.

Víno kráľovnej Alžbety, výber z hrozna, polosuché, r. 2017 vinárstva J. & J. Ostrožovič je nádherné víno plné zrelých aróm a života. Zrenie v dubových sudoch zvýraznilo skvelý charakter tohto vína. Nájdete v ňom lahodné tóny vanilky.

Hrozno bolo oberané 31.10.2017 pri cukornatosti 23 NM.

 

Podarujte aj Vy tieto jedinečné vína z prestížneho vinárstva J&J Ostrožovič vysoko cenené laickou i odbornou verejnosťou, v elegantnom darčekovom balení...